Wyróżnij swoją markę!

Projektowanie logo dla firm


Logo jest najbardziej podstawowym elementem Twojej marki. Jest niezbędne i kluczowe dla prowadzenia działań marketingowych Twojej firmy.
Projekt logo szyty na miarę

Nie korzystamy z gotowych wzorów czy szablonów, wspólnie z Tobą opracujemy projekt, który będzie dopasowany do Twojej marki.


Skontaktuj się z nami, wspólnie omówimy szczegóły dotyczące zaprojektowania logo dla Twojej firmy:

Logo jest gwarancją określonej jakości i nośnikiem wartości Twojej marki. Pomaga w rozpoznaniu Twoich towarów lub usług oraz wyróżnieniu ich na tle towarów i usług konkurentów.

Zobacz niektóre z naszych projektów logo


Każdy projekt logo wyceniamy indywidualnie

Poniżej przedstawiamy najczęściej realizowane przez nas pakiety


Pakiet podstawowy - Logo + projekt wizytówki (GRATIS!)

Jeżeli potrzebujesz samego logo, jest to opcja dla Ciebie. W ramach realizacji przygotujemy dla Ciebie znak, który będzie pasował do Twojej firmy.

W ramach projektu otrzymasz od nas:

  • pliki wektorowe do druku – w przyszłości będziesz mógł samodzielnie zlecać wydruki lub przekazać je do innego grafika/drukarni (do czego oczywiście nie namawiamy :)).
  • kilka formatów logo – otrzymasz od nas różne wersje kolorystyczne logo dla różnych zastosowań: Facebook, Mapy Google, Instagram
  • jeżeli dostarczysz nam swoje dane, projekt wizytówek otrzymasz gratis (masz na to 1 miesiąc od zakończenia zlecenia)

Pakiet rozszerzony - identyfikacja wizualna

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi graficznej i chcesz zrealizować również dodatkowe materiały, takie jak: ulotki, papier firmowy, pieczątki, foldery, rollupy lub inne materiały drukowane czy internetowe zapoznaj się z ofertą projektowania identyfikacji wizualnej.

Zobacz ofertę projektowania identyfikacji wizualnej

Projekt logo, co warto wiedzieć?


Na podstawie powtarzających się pytań od klientów, dotyczących projektowania logo, napisaliśmy tekst, na co warto zwrócić uwagę podczas zamawiania logo. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Przeczytaj dlaczego projekt logo jest ważny
Masz do zrealizowania ciekawy projekt?

Porozmawiajmy!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim projektem oraz doradzimy jakie działania podjąć. Zadzwoń, wyślij email lub napisz do nas na Facebooku. Pomożemy! :)
Skontaktuj się z nami!