Wizytówki Rzeszów

Zaprojektujemy wizytówki dla Twojej firmy


Wizytówka jest podstawowym narzędziem marketingowym. Przemyślany i dobrze wykonany projekt wizytówki to gwarancja dobrego wrażenia, a od tego tylko krok do zainteresowania klienta Twoją ofertą.
Zadbaj o wizerunek swojej firmy,
nie daj się wyprzedzić konkurencji!

Zamów projekt wizytówki:

Projektowanie wizytówek Rzeszów

Najbardziej popularna w Polsce wizytówka ma 45 centymetrów kwadratowych. To wystarczająco dużo, aby zwrócić uwagę Twojego klienta.

Zaprojektowane przez nas wizytówki

Każdy projekt wizytówki wyceniamy indywidualnie

Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik wydruków


Wizytówki premium

W większości przypadków naszym klientom polecamy wydruki wizytówek z uszlachetnieniami. Pozwala to zastosować wielu ciekawych efektów podczas projektowania wizytówek, które możesz zobaczyć w galerii. Ceny mogą się różnić w zależności od wybranych uszlachetnień.

250 sztuk – od 120 zł brutto
500 sztuk – od 140 zł brutto
1000 sztuk – od 170 zł brutto

Czas oczekiwania od 3 do 5 dni roboczych po akceptacji projektu. (W przypadku niektórych uszlachetnień – np. lakier UV – czas oczekiwania może wynieść nawet 14 dni, skontaktuj się z nami aby poznać dokładny czas oczekiwania i cenę).

Wizytówki standard

W przypadku gdy zależy Ci na czasie, warto zdecydować się na standardowe wydruki wizytówek – tanie w produkcji i jednocześnie bardzo praktyczne.

120 sztuk – od 50 zł brutto
250 sztuk – od 70 zł brutto
500 sztuk – od 90 zł brutto
1000 sztuk – od 150 zł brutto

Czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych po akceptacji projektu. Skontaktuj się z nami aby poznać dokładny czas oczekiwania i cenę.

Projekt wizytówki, co warto wiedzieć?


Na podstawie powtarzających się pytań od klientów, dotyczących projektowania wizytówek, napisaliśmy tekst, na co warto zwrócić uwagę podczas zamawiania wizytówki. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Przeczytaj dlaczego projekt wizytówki jest ważny

Zakładasz firmę lub chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy?


Jeżeli oprócz wizytówki potrzebujesz logo lub innych materiałów, dzięki którym Twoja firma stanie się rozpoznawalna, zapoznaj się z naszą ofertą projektowania identyfikacji wizualnej.

Zobacz ofertę projektowania identyfikacji wizualnej

Nasi klienci o nas

Przeczytaj opinie innych


Masz do zrealizowania ciekawy projekt?

Porozmawiajmy!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim projektem oraz doradzimy jakie działania podjąć. Zadzwoń, wyślij email lub napisz do nas na Facebooku. Pomożemy! :)
Skontaktuj się z nami!