Dobrze zaprojektowana wizytówka wzbudzi zaufanie i zainteresowanie Twojego klienta lub partnera biznesowego. Wręczając ją przekazujesz kluczowe informację o sobie i swojej firmie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Materiały poligraficzne są niezbędnym elementem związanym z promocją Twojej firmy. Profesjonalnie przygotowana wizytówka nadal jest jedną z podstawowych formą kontaktu z Tobą i Twoją firmą. Powinna być zaprojektowana tak, aby zwracała uwagę Twoich klientów.
O czym pamiętać zamawiając projekt wizytówki?

Projekt szyty na miarę

Nie warto korzystać z gotowych szablonów! Projekt powinien być spójny z pozostałymi materiałami graficznymi Twojej firmy. Wizytówki – mimo, że niewielkie – przekazują bardzo dużo informacji o Twojej marce. Rodzaj papieru, uszlachetnienia czy zastosowana typografia określa charakter Twojej działalności. Zupełnie inaczej będzie wyglądać wizytówka nowoczesnej firmy z branży IT, staropolskiej karczmy czy gabinetu kosmetycznego.

Zapoznaj się z naszą ofertą projektowania wizytówek. 

 

Tylko potrzebne informacje

Mniej znaczy więcej. Na wizytówce warto zamieścić tylko najpotrzebniejsze informacje. Dla każdego będą to inne treści, warto je dostosować do swoich odbiorców i ich potrzeb.

 

Jakości wizytówki

Papier, na którym jest wydrukowana Twoja wizytówka oraz zastosowane uszlachetnienia mają kluczowe znaczenie dla jej odbioru. Warto je dobrać nie tylko ze względu na walory estetyczne ale i praktyczne. Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów wykonanych przez nas wizytówek. Dzięki współpracy z wieloma drukarniami możemy zaproponować Ci różne rodzaje papierów, zależnie od budżetu, który możesz przeznaczyć na wizytówki. Chętnie przedstawimy Ci więcej projektów i możliwe papiery do wykorzystania. Skontaktuj się z nami studio graficzne Rzeszów.

Umów się na darmową konsultację

Nie wiesz czy potrzebujesz wizytówki? Jaki papier wybrać, jak powinna wyglądać i czy jest Ci w ogóle potrzebna? Zadzwoń, pomożemy:)

Zobacz ofertę projektowania wizytówek

Galeria naszych projektów

Zobacz niektóre z naszych projektów, pod zdjęciem możesz przeczytać jaki rodzaj uszlachetnienia został zastosowany.

Wizytówki projekt rzeszów

Wizytówka pokryta folią soft touch z lakierem uv wybranych elementach. Folia zabezpiecza wizytówkę i podkreśla kolory, dodatkowo ma miękką i aksamitną fakturę.

Wizytówka papier ozdobny

Wizytówka na ozdobnym papierze perłowym, pięknie mieni się w promieniach słońca.

wizytówka folia mat

Wizytówka pokryta folią matową, dzięki temu jest sztywniejsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

wizytówka folia mat lakier UV

Wizytówka pokryta folią matową z lakierem uv na logo. Folia zabezpiecza wizytówkę i zmniejsza odbicia światła, lakier uv odbija światło tworząc ciekawy kontrast.

Wizytówka kaszerowana

Wizytówka kaszerowana (sklejana z trzech warstw), logo tłoczone (druk wklęsły), karton barwiony w masie. To własnie nasza wizytówka 🙂

Wizytówka wydrukowana na papierze offsetowym. Ciekawa naturalna struktura papieru dodaje projektowi uroku.

Wizytówka z lakierem UV położonym na ikonach oznaczających różne obszary działalności lecznicy dla zwierząt.

Wizytówka wydrukowana na papierze Keaykolour Snow White.

Wizytówka ze złoconymi krawędziami, dwa kaszerowane (złączone) papiery barwiony w masie na zielono oraz ozdobny z drobinkami złota.

Wizytówka wydrukowana na papierze Keaykolour Snow White

Wizytówka z folią Soft Skin i lakierem UV

Wizytówka w formacie 85×55 mm (bardziej kwadratowa), drukowana na papierze satynowym z hot stampingiem (złotą folią) na literach

Wizytówka pokryta folią Soft Skin z akcentami w postaci lakieru UV

Wizytówka na ozdobnym papierze Mohawk, z dwustronnym złoceniem metodą hotstamping.