Projektowanie wizytówek

Dobrze zaprojektowana wizytówka wzbudzi zaufanie i zainteresowanie Twojego klienta lub partnera biznesowego. Wręczając ją przekazujesz kluczowe informację o sobie i swojej firmie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

 

Zadzwoń: 695-934-736 lub napisz email: kontakt@fioletowe.com

Profesjonalna wizytówka - projektowanie

Dlaczego projekt wizytówki jest ważny?

Materiały poligraficzne są niezbędnym elementem związanym z promocją Twojej firmy. Profesjonalnie przygotowana wizytówka jest podstawową formą kontaktu z Tobą i Twoją firmą. Zaprojektujemy ją tak, aby zwracała uwagę Twoich klientów.

Doradzimy jaka metoda druku, oraz jaki papier będzie najlepszy. Zajmiemy się też jej wydrukiem.

Projekt szyty na miarę

Nie korzystamy z gotowych szablonów. Wizytówki, które dla Ciebie zaprojektujemy będą spójne z Twoimi materiałami reklamowymi i charakterem Twojej firmy.

Jeżeli jednak dopiero zakładasz firmę lub chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy zapoznaj się z ofertą stworzenia identyfikacji wizualnej.

Projektowanie wizytówek Rzeszów - Axamo

Wizytówka pokryta folią matową z lakierem uv na logo. Folia zabezpiecza wizytówkę i zmniejsza odbicia światła, lakier uv odbija światło tworząc ciekawy kontrast.

Wizytówka na papierze ozdobnym - studio fryzur

Wizytówka na ozdobnym papierze perłowym, pięknie mieni się w promieniach słońca.

Wizytówki folia matowa - wydruk wizytówek Rzeszów

Wizytówka pokryta folią matową, dzięki temu jest sztywniejsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

Wizytówka z drukiem wklęsłym

Wizytówka kaszerowana (sklejana z trzech warstw), logo tłoczone (druk wklęsły), karton barwiony w masie. To własnie nasza wizytówka 🙂

Wizytówka z lakierem uv i folią mat

Wizytówka pokryta folią soft touch z lakierem uv wybranych elementach. Folia zabezpiecza wizytówkę i podkreśla kolory, dodatkowo ma miękką i aksamitną fakturę.

Każdy projekt graficzny wyceniamy indywidualnie.

Niżej prezentujemy orientacyjne ceny wydruków wizytówek

Wizytówki premium

W większości przypadków naszym klientom polecamy wydruki wizytówek z uszlachetnieniami. Pozwala to zastosować wiele ciekawych efektów, które możesz zobaczyć w galerii powyżej. Ceny mogą się różnić w zależności od wybranych uszlachetnień.

250 sztuk – od 120 zł brutto

500 sztuk – od 140 zł brutto

1000 sztuk – od 170 zł brutto

Czas oczekiwania od 3 do 5 dni roboczych po akceptacji projektu. (W przypadku niektórych uszlachetnień – np. lakier UV – czas oczekiwania może wynieść nawet 14 dni, skontaktuj się z nami aby poznać dokładny czas oczekiwania i cenę).

Wizytówki standard

W przypadku gdy zależy Ci na czasie, warto zdecydować się na standardowe wydruki wizytówek – tanie w produkcji i jednocześnie bardzo praktyczne.

120 sztuk – od 50 zł brutto

250 sztuk – od 70 zł brutto

500 sztuk – od 90 zł brutto

1000 sztuk – od 150 zł brutto

Czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych po akceptacji projektu. Skontaktuj się z nami aby poznać dokładny czas oczekiwania i cenę.

Skontaktuj się z nami

Anna Hanus

napisz email: kontakt@fioletowe.com

lub zadzwoń do nas: 695 934 736

Zaufali nam:

Firmy, które nam zaufały