Strony WWW dla Firm

(strony www, strony responsywne itp.)

Około 70% Polaków korzysta z Internetu codziennie a 20% robi to kilka razy w tygodniu. Internet jest pierwszym miejscem, w którym szukamy informacji o interesujących nas usługach lub produktach.

KORZYŚCI Z POSIADANIA STRONY INTERNETOWEJ

Niewielki koszt promocji

Dzięki naszej pomocy uruchomisz swoją stronę www. Jest to najprostszy oraz najbardziej efektywny sposób, aby udostępnić klientom informacje o swojej działalności. Warto dodać, że jest to również najtańsze medium, biorąc pod uwagę jego zasięg.

Nowi nabywcy

Dzięki stronie, którą dla Ciebie stworzymy, Twój biznes będzie widoczny w sieci. Klienci bez problemu znajdą Twoją wizytówkę w internecie.

Zadowoleni i lojalni klienci

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Profesjonalnie wyglądająca i dostosowana do urządzeń mobilnych strona internetowa, wyróżni Cię na tle konkurencji oraz zbuduje pozytywny wizerunek firmy.

STRONA WWW DOSTOSOWANA DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

(responsywna strona internetowa) 

Dlaczego mój serwis powinien być responsywny?

Coraz więcej ludzi przegląda Internet za pomocą smartfonów. Responsywna strona internetowa wygląda dobrze na każdym urządzaniu. Nie ma znaczenia czy oglądasz ją na komputerze stacjonarnym, tablecie, telefonie czy nawet telewizorze. Na wszystkich tych urządzeniach, Twoi klienci będą mogli wygodnie zobaczyć ofertę Twojej firmy.

Google rekomenduje tworzenie responsywnych stron www.

WARTO WIEDZIEĆ:

Przemyślana i dobrze zaprojektowana strona internetowa jest podstawowym narzędziem pozwalającym budować Twoją markę w Internecie

Tak budujemy strony internetowe

1. Koncepcja

Jest to najważniejszy etap podczas realizacji projektu. Obejmuje on takie działania jak wywiad z klientem, analizę konkurencji czy pomoc w wyborze adresu internetowego. Doradzamy również dobór odpowiedniej technologii w zależności od Twoich wymagań.

2. Projekt

Uwzględniając wszystkie wytyczne powstałe na etapie koncepcji, przygotowujemy szkielet nowej strony. Pokazuje on rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz pozwala wyobrazić sobie jak będzie wyglądała przyszła strona internetowa.

Po konsultacjach z klientem wprowadzamy niezbędne poprawki i przygotowujemy finalną wersję graficzną strony www.

3. Wdrożenie

Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do programowania serwisu. Na życzenie klienta uzupełniamy stronę internetową przesłanymi lub przygotowanymi przez nas tekstami.

Dzięki odpowiednio dobranemu CMSowi (system zarządzania treścią) późniejsza edycja strony będzie szybka i bezproblemowa.

4. Finalizacja projektu

Ostatnim etapem jest uruchomienie strony internetowej i zaprezentowanie klientowi gotowego produktu. Po wdrożeniu serwisu służymy opieką techniczną oraz wsparciem w promocji strony.

Zastanawiasz się nad własną stroną internetową?