Projektowanie graficzne

(wizytówki, ulotki, foldery, gadżety itp.)

Materiały poligraficzne są niezbędnym elementem związanym z promocją Twojej firmy. Profesjonalnie zaprojektowana wizytówka, broszura, katalog lub ciekawy gadżet reklamowy przyciągnie do Ciebie nowych klientów.

projekt folderu projektowanie broszur projekt wizytówek

Prowadzimy kompleksową obsługę wizerunkową firm:

Pomagamy w doborze odpowiednich materiałów reklamowych. Dzięki współpracy z drukarniami możemy zaproponować Ci zarówno droższe ekskluzywne druki jak i tańsze, ale ciekawe rozwiązania.

Druki firmowe

Zaprojektujemy dla Ciebie: wizytówki, papier firmowy, koperty, pieczątki, kalendarze, teczki firmowe, itp.

Materiały promocyjne i informacyjne

W naszej ofercie znajdziesz: foldery, broszury, katalogi, zaproszenia, gadżety, koszulki, kubki, plakaty itp.

Reklama zewnętrzna

W naszej ofercie znajdziesz: szyldy, billboardy, potykacze, rollupy, plakaty, itp.

Całościowa identyfikacja wizualna firmy

Potrzebujesz pełnej obsługi graficznej dla swojej firmy? Projekt logo, wizytówek i innych materiałów?

Druki firmowe

 

Druki firmowe są ważnym narzędziem marketingowym. Mimo, że często niedoceniane, są podstawowym materiałem, który buduje wizerunek Twojej firmy.

Axamo Identyfikacja wizualna Projekty wizytówek Rzeszów
Medres - Identyfikacja Wizualna
Marciniak Identyfikacja wizualna

Sposób, w jaki zaprojektowane są Twoje wizytówki lub papier firmowy tworzy określony obraz w umysłach odbiorców. Nieważne czy prowadzisz działalność związaną z najnowszymi technologiami czy rodzinny zakład usługowy.

Odpowiednio dobrany papier oraz ciekawy projekt może budować obraz nowoczesnej firmy lub odwrotnie, podkreślić przywiązanie do tradycji i jej historię. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób chcesz się wyróżnić wśród swojej konkurencji.

Materiały promocyjne i informacyjne

 

Dzięki odpowiednio przygotowanym materiałom promocyjnym możesz łatwo zwiększyć swoją sprzedaż oraz zyskać nowych klientów.

Projekt koszulki Pieczara
Katalog projekt pieczywo
projekt kalendarza
folder reklamowy projekt
projekt naklejki nalewki rzeszów

Foldery i broszury, dzięki swoim rozmiarom, pozwalają na umieszczenie nie tylko podstawowych informacji o firmie. Dobrze zaprojektowane ulotki, plakaty czy foldery od razu zwracają uwagę na korzyści wynikające z używania produktu lub korzystania z Twojej usługi.

Możesz w nich przedstawić całość swojej oferty lub tylko jej część i zachęcić do odwiedzenia Twojej strony internetowej.

Reklama zewnętrzna

 

Jak wzmocnić wizerunek swojej marki i trafić do szerszej grupy klientów? Dobrym rozwiązaniem będzie wsparcie dotychczasowych działań kampanią outdoorową.

bilboard rzeszów centrum snu
wyklejka na szybie, projekt wystawy

Częsty kontakt z Twoją ofertą w internecie oraz świecie rzeczywistym sprawi, że Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna. Ludzie będą kojarzyć Twoją markę, będzie wydawać im się bardziej znajoma i tym samym będą ją darzyć większym zaufaniem. Sprawi to, że klienci chętniej skorzystają z właśnie Twoich usług.

Posiadasz biuro stacjonarne? A może masz firmowy samochód? Niech klienci Cię zauważą. Wykonamy dla Ciebie oznakowanie auta, stworzymy estetyczny szyld czy wystawę. Pomożemy również w zaplanowaniu elementów wystroju sklepu jak i znaków informacyjnych wewnątrz biura.

WARTO WIEDZIEĆ:

Każdą wycenę robimy indywidualnie. Prosimy o przesłanie do nas maila z zapytaniem na: kontakt@fioletowe.com lub tel. 695 934 736

Zamówienie projektu drukowanego

1. Ustalenie szczegółów zamówienia:

Pierwszym krokiem jest ustalenie, wraz z klientem, co i w jakich ilościach powinno zostać wydrukowane. W razie braku pomysłu, doradzamy najlepsze rozwiązanie. Według ustalonych priorytetów – dopasowanie do wizerunku firmy, budżet czy termin realizacji – pomagamy w doborze: 

– odpowiedniej techniki druku (druk cyfrowy, offsetowy, sylwentowy, letter press, druk wklęsły, druk wypukły itd.)

– optymalnego nakładu zamówienia

– odpowiedniego materiału (papieru). (papier offsetowy, kredowy, ozdobny, karton i wiele innych)

– możliwości uszlachetnień wydruku  (m.in.:punktowy lakier UV, folia matowa, folia błysk, hotstamping, druk wklęsły, druk wypukły, kolory PANTONE).

2. Wycena oraz termin realizacji.

Po ustaleniu szczegółów – dotyczących zapotrzebowania na druk – przesyłamy do akceptacji wycenę na poszczególne druki oraz przybliżony czas realizacji zlecenia.

3. Projekt graficzny.

Po akceptacji wyceny oraz ustaleniu terminów przystępujemy do tworzenia projektu graficznego. W zależności od ustaleń, przesyłamy jeden lub więcej propozycji projektu graficznego. Każdy materiał tworzymy wg wypracowanych  zasad dobrego projektowania, które pomagają w stworzeniu efektywnego przekazu reklamowego.

4. Finalizacja projektu.

Po akceptacji projektu przygotowujemy projekt do druku. Drukujemy zamówiony projekt w ustalonym nakładzie i dostarczamy go do Klienta..

Wydruki próbne (proofy)

Na życzenie klienta (jeśli tylko istnieje taka możliwość) zamawiamy wydruk próbny projektu.

Pomoc w pisaniu tekstów – copywriting

Pomagamy stworzyć efektywny tekst reklamowy. Na podstawie przesłanego do nas briefu piszemy teksty od nowa, pomagamy przeredagować gotową treść lub służymy pomocą przy sprawdzaniu błędów w przesłanym do nas materiale tekstowym.

Zamówienia niestandardowe

Służymy pomocą przy niestandardowych zamówieniach (m.in. własny szablon, wycinanie, tłoczenie, wykorzystanie niestandardowego materiału, wybór gadżetów reklamowych).

Chcesz porozmawiać o promocji TWOJEJ FIRMY lub wycenić swój projekt?